1. Lotus Πραλίνα με Μπισκότο 400gr

    0

  2. PB2 Φυστικοβούτυρο Απαλό 454gr

    PB2 Φυστικοβούτυρο Απαλό 454gr

    με Έξτρα Πρωτεΐνη

    16,90 € 37,23 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  3. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr

    Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr

    4,75 € 13,57 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    4,00 € 10,53 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Βούτυρο Κάσιους 250gr

    Βούτυρο Κάσιους 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    6,30 € 25,2 €/kg
    Ad

    0

  6. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Φουντούκι & Stevia 380gr

    0

  7. Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    0

  8. Sisinni Vegan Κρέμα Φυστικιού Premium Cream με Φιστίκι Αιγίνης 380gr

    0

  9. Ελληνικός Καρπός Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    Ελληνικός Καρπός Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    6,90 € 6,9 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. Lamoterra Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό με Μπανάνα

    Lamoterra Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό με Μπανάνα

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    Ποσότητα: 250-5000 gr
    3,95 € - 35,55 € από 6,98 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Ελληνικός Καρπός Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης

    0

  12. Όλα Bio Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 720gr

    Όλα Bio Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 720gr

    Χωρίς Αλάτι

    9,20 € 12,78 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. Lotus Vegan Πραλίνα Τραγανή Crunchy 380gr

    Lotus Vegan Πραλίνα Τραγανή Crunchy 380gr

    4,66 € 12,26 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  14. Κορυφαίο Χρηστών
    Ελληνικός Καρπός Αμυγδαλοβούτυρο Σερρών
    Κορυφαίο Χρηστών

    Ελληνικός Καρπός Αμυγδαλοβούτυρο Σερρών

    Ποσότητα: 250-1000 gr
    4,65 € - 18,50 € από 18,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Κλασικό 250gr

    The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Κλασικό 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    6,30 € 25,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  16. The Nutlers Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    The Nutlers Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    9,00 € 36 €/kg

    0

  17. The Marshmallow Company Άλειμμα Ψωμιού Fluff με Vanilla 213gr

    0

  18. HealthyCo Πραλίνα Proteinella

    HealthyCo Πραλίνα Proteinella

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    Ποσότητα: 200-750 gr
    Σε 3 γεύσεις
    4,09 € - 11,90 € από 15,87 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  19. Ελληνικός Καρπός Φυστίκια Αμμουδιάς Σερρών Φυστικοβούτυρο Απαλό Σερρών 1000gr

    0

  20. Οικογένεια Δασκαλάκη Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    0

  21. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό Ολικής Άλεσης Ολικής Άλεσης 350gr

    0

  22. Sisinni Vegan Ταχίνι Sisinni Premium Creams 380gr

    Sisinni Vegan Ταχίνι Sisinni Premium Creams 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    Σε 2 γεύσεις
    2,99 € - 3,30 € από 7,87 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  23. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό 350gr

    Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό 350gr

    4,34 € 12,4 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  24. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Κελυφωτού Φιστικιού 250gr

    The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Κελυφωτού Φιστικιού 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    14,90 € 59,6 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  25. Kakau Worship Βιολογική Πραλίνα Vegalina με Φιστίκι

    0

  26. HealthyCo Πραλίνα 360gr

    HealthyCo Πραλίνα 360gr

    με Έξτρα Πρωτεΐνη

    6,99 € 19,42 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Βιο Αγρός Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Αλέσεως Πετρόμυλο Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  28. Ελληνικός Καρπός Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    0

  29. Φλώρος Ταχίνι Ολικής Ολικής Άλεσης 700gr

    0

  30. Όλα Bio Βιολογικό Ταχίνι Ολικής Άλεσης 370gr

    Όλα Bio Βιολογικό Ταχίνι Ολικής Άλεσης 370gr

    Χωρίς Αλάτι

    5,15 € 13,92 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  31. Κοιν.Σ.Επ Μυρωδάτο Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  32. Lamoterra Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό

    Lamoterra Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    Ποσότητα: 250-3000 gr
    3,75 € - 19,95 € από 6,65 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  33. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    3,75 € 15 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  34. Sisinni Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Sisinni Premium Creams 380gr

    0

  35. Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    4,67 € 14,59 €/kg
    Ad

    0

  36. Όλα Bio Βιολογικό Vegan Αμυγδαλοβούτυρο 250gr

    0

  37. Sisinni Πραλίνα Sisinni Family Spreads με Φουντούκι Χωρίς Γλουτένη 400gr

    0

  38. Nutella Πραλίνα Mini 25gr

    Nutella Πραλίνα Mini 25gr

    1,09 € 43,6 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  39. Μπάρδας Αμυγδαλοβούτυρο 240gr

    Μπάρδας Αμυγδαλοβούτυρο 240gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, Χωρίς Αλάτι

    6,31 € 26,29 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  40. Αφοι Χαΐτογλου Φυστικοβούτυρο Απαλό με Salted Caramel 350gr

    0

  41. Lamoterra Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    Lamoterra Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    9,65 € 38,6 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  42. The Nutlers Vegan Βούτυρο Φουντουκιού με Κακάο 250gr

    0

  43. Κανδύλας Ταχίνι με Κακάο & Φουντούκι 300gr

    0

  44. The Nutlers Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 250gr

    0

  45. Nutella Πραλίνα 3000gr

    0

  46. Nutriyummy Πραλίνα 200gr

    Nutriyummy Πραλίνα 200gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    4,00 € 20 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  47. Lamoterra Φυστικοβούτυρο Τραγανό με Αλμυρή Καραμέλα 250gr

    Lamoterra Φυστικοβούτυρο Τραγανό με Αλμυρή Καραμέλα 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    4,80 € 19,2 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  48. The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Λευκό 250gr

    The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Λευκό 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    6,80 € 27,2 €/kg

    0

  49. Biofresco Βιολογικό Ταχίνι από Αναποφλοίωτο Σουσάμι

    Biofresco Βιολογικό Ταχίνι από Αναποφλοίωτο Σουσάμι

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    Ποσότητα: 212-720 gr
    4,90 € - 9,80 € από 13,61 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  50. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    3,53 € 14,12 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  51. Lotus Πραλίνα με Μπισκότο 400gr

    0

  52. Sisinni Vegan Πραλίνα Sisinni

    0

  53. Sisinni Πραλίνα Τραγανή Sisinni Family Spreads με Νιφάδες Ρυζιού 400gr

    0

  54. Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    3,70 € 11,56 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  55. Kiss The Earth Φυστικοβούτυρο Απαλό με Κακάο και Θαλασσινό Αλάτι 300gr

    0

  56. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr

    Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr

    4,75 € 13,57 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  57. Ελληνικός Καρπός Φυστίκια Αμμουδιάς Σερρών Φυστικοβούτυρο Απαλό Σερρών 1000gr

    0

  58. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    3,60 € 14,4 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  59. Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    3,98 € 10,47 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  60. Sisinni Πραλίνα Sisinni Family Spreads 400gr

    0

  61. Δες βίντεο για Είδη Επάλειψης

  62. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα